(48´Krátký)

Novák V

Krummer J

Procházka J

V sobotu 26.10. 2014 zajížděl dorost Jiskry Ústí k mistrovskému utkání  do Živanic.

Utkání v Živanicích se nám vůbec nevydařilo. V úvodu jsme sice byli aktivní, postupně se však naše hra vytrácela. Nesnažili jsme se kombinovat, akce jsme řešili individuálně, a proto jsme ztráceli mnoho míčů a nabízeli tak soupeři možnost k protiútokům. V 6.´ se dostal soupeř do brejku, střelu z úhlu zlikvidoval brankář Hubálek. V 10.´ došlo k nedorozumění mezi našimi stopery před pokutovým územím, toho využil soupeř, byl faulován ve vápně a kopala se penalta 1:0. Naše první střela na branku přišla až v 17.´ byla však nepřesná. Soupeř znovu zahrozil ve 25.´,po kombinaci pálí z blízka těsně nad. Ve 30.´se vyznamenal brankář Hubálek když chytil prudkou střelu z hranice šestnáctky. Největší šanci na vyrovnání měl Procházka ve 36.´, když vypíchl míč obraně domácích, jeho střelu však zlikvidoval brankář. To bylo v první půli vše. Úvod druhého poločasu patřil i nadále domácím. Ve 48.´ netrefil centrovaný míč Hubálek,  obrana se štěstím odvrací na roh. O minutu později, přišel brejk po levé straně, domácí zvyšují lobem přes vybíhajícího brankáře na 2:0. V následujících minutách Jsme několikrát vystřídali, přidali jsme na aktivitě  začali kombinovat a tím se  dostávali do hry. Na vstřelení branky to však nestačilo. V 65.´ naopak soupeř zahrával sérii rohových kopů, po jednom z nich přišel další faul ve vápně a další penalta 3:0. To byla definitivní tečka a domácí tak zaslouženě berou všechny body.

Další program: trénink: Po, od 18:00, Pá od 16:00

mistrovský zápas: úterý 28.10. 2014  v 11:30  Ústí : Žamberk/Letohrad