Hubálek  – Černý – Motyčka – Provazník – Maier/75.Pirkl/

Pavlásek - V.Novák/51.O.Skalický/ – Fikejz/84.Pošepný/ – Vondra

Krummer/89.Bohunek/ - M.Krátký/68.Chalupník/

BRANKY:   2x O.Skalický, Vondra, Chalupník

Poslední domácí podzimní zápas zvládli dorostenci na výbornou, ale dlouho to na tak vysoké vítězství nevypadalo. Hosté začali lépe, dobře kombinovali a dlouho se hra pohybovala převážně na půlce Jiskry. Náznak šance ústeckého Krummera po přihrávce Vondry v 7.min., zlikvidoval včasným vyběhnutím brankář. V 17.min. se po rohovém kopu a zmatcích v obraně Jiskry dostal k hlavičce Sklenář, jeho pokus však zlikvidoval pozorný gólman Hubálek. Ve 26.min se po akci Nováka s Pavláskem dostal za obranu Krátký, který však nedokázal prostřelit choceňského brankáře Horníčka. Po následném protiútoku se do stejné šance dostal i hostující Sklenář, ale také on skončil na brankáři. Zápas tak dospěl do bezbrankového poločasu. Po obrátce začali lépe ústečtí, v 50.min. vysunul Krummer za obranu Krátkého, jenž znovu sám před gólmanem tentokrát minul branku. Rozhodující moment zápasu přišel v 51.min., kdy nastoupil do hry O.Skalický, který se po letním zranění rozehrává pro „A“ tým mužů v dorostu i béčku. Krátce po svém nástupu v 53.min. přebral O.Skalický míč za půlkou proběhl s ním až do vápna kde nekompromisní ránou pod břevno otevřel skóre – 1:0. V 67.min. mohli hosté vyrovnat, ale přímý kop z hranice vápna Novotného skončil těsně vedle. V 72.min se znovu dostal za obranu O.Skalický jenž přesnou střelou po zemi upravil na 2:0. Hosté po tomto gólu zcela rezignovali a na hřišti kralovali domácí. V 80.min. odmítl O.Skalický hattrick, když po krásné přihrávce Chalupníka běžel sám na gólmana, ten byl však v tomto momentu lepší. V 89.min. ale choceňský brankář nestačil na Vondru, který se po pěkné kombinaci dostal do brejku, který přesně zakončil – 3:0. O minutu později se do dalšího úniku dostal O.Skalický, přesně přihrál před branku na Chalupníka, jenž do prázdné branky upravil na konečných 4:0. Především za druhý poločas zaslouží dorostenci Jiskry velkou pochvalu. Náročnou podzimní sezónu zakončí svěřenci trenéra Vondry v neděli 9.11. od 11.30 hod. v Jablonném n.O.