Hubálek – Černý – Motyčka - Provazník – Pavlásek

J.Procházka – Vondra – Fikejz – Novák – Krummer/77.Maier/

Chalupník/46.Krátký

BRANKY:   J.Procházka, Krátký, Maier

Dorostenci minulý týden prohráli v úvodním kole dobře rozehraný zápas v Přelouči, na domácím hřišti však dokázali přehrát silný tým Holic. V úvodních minutách, ale museli čelit tlaku soupeře a čisté konto uhájili jen díky několika skvělým zákrokům gólmana Hubálka. Ten byl v plné permanenci až do 15.min., kdy ještě skvěle reflexívně vychytal po rohu tutovku hostů z několika kroků. Poté se hra přeci jen posunula více do středu hřiště a ke slovu se dostali i ofenzívní hráči domácích. V 35.min. se po faulu na Procházku pokusil z přímého kopu ohrozit brankáře Krummer, neměl však přesnou mušku. V 45.min. se domácím povedla kombinační akce středem hřiště, míče se na hranici vápna zmocnil Procházka, prošel až před brankáře a přesnou střelou otevřel skóre – 1:0. Krátce po rozehrání 2.poločasu se dostal za obranu střídající střelec Krátký a nedal brankáři šanci – 2:0. V rozmezí prakticky jedné minuty se hráči Jiskry dostali do dvougólového vedení. To však netrvalo dlouho, hosté získali přímý kop z 25m, který rozehrál Fotul přesně na hlavu Stárka a ten překonal Hubálka – 2:1.  Hosté vycítili šanci a znovu přitlačili. V 55.min. se po rohovém kopu znovu vyznamenal brankář Hubálek. V 79.min. se už podruhé domácím vydařilo střídání, když Maier krátce po nástupu do hry výtečně zakončil pěknou přihrávku Nováka a podél brankáře upravil na 3:1. V 85.min. se po pěkné akci Černého s Krátkým dostal do velmi nadějné příležitosti Vondra, nemířil však přesně. V 86.min. se přes několik hráčů prokličkoval středem hřiště Fikejz, v koncovce mu ale scházela přesnost. Velmi kvalitní utkání tak skončilo vítězstvím domácího celku, který zejména v úvodních minutách hodně podržel brankář. Výkon i výsledek dávají naději do dalších kol. Tento týden hrají dorostenci hned dvakrát. Ve středu 27.8. od 17.00 hod. hostí na domácím hřišti H.Městec a v neděli 31.8. od 14.00 hod. nastoupí k dalšímu zápasu v Pomezí proti společnému týmu Polička/Pomezí.