Fikejz M.

Krummer J.

Chalupník T

(85´Eliáš M.)

V sobotu 13.9. 2014 Zajížděl dorost Jiskry Ústí k mistrovskému utkání  do Svídnice. Na hřišti druhého celku tabulky se našim borcům příliš nedařilo.  Důrazným a včasným napadáním nám nenechal soupeř moc prostoru ke kombinaci  a prosadit se  individuálně přes fyzicky vyspělejšího soupeře bylo také velice těžké. Přesto jsme se několikrát dokázali dostat do pokutového území soupeře nebo do jeho blízkosti, místo zakončení jsme volili přihrávku na spoluhráče a s tím si obrana dokázala poradit. Několikrát jsme vystřelili z dálky, střelám však chyběla přesnost.

V 16.´ naše obrana chybovala v rozehrávce, čehož soupeř využil a po individuální akci otevřel skóre 1:0.

O 10´ minut později prošel hráč soupeře až příliš snadno naší obranou, přihrál před branku nabíhajícímu spoluhráče a ten pohodlně doráží míč do branky 2:0. Po přeskupení sil v defenzívě byla  hra vyrovnaná bez výraznějších šancí.

Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Hráči Jiskry se snažili hrát kombinačně soupeř spoléhal na nakopávané balony a brejky. Ve druhé půli soupeř nevyužil několik šancí, když šel sám na golmana, ani situace  dva  na jednoho naštěstí pro nás gólem neskončila.

Největší šanci Jiskry měl na kopačkách Fikejz, když po autovém vhazování a samostatné akci nastřelil pouze břevno. V závěru jsme si vybojovali několik standardních situací. Z jedné nebezpečně hlavičkoval  Černý.  Přes velkou snahu v závěru utkání jsme gól nedali, a tak soupeř

vyhrál 2:0 a připsal si tak další 3 body.

Další program: trénink: po, st od 17:00, pá od 16:00

mistrovský zápas: sobota  20.9.2014 v 13:30 v Ústí s Třemošnicí.