Novák V.

(80´Pošepný)

Krummer J.

Chalupník T

V sobotu 12.10. 2014 Zajížděl dorost Jiskry Ústí k mistrovskému utkání  do Dolního Újezdu.

Od úvodu bylo utkání vyrovnané s šancemi na obou stranách. Rychlostně dobře vybavený soupeř nás ohrožoval po křídlech s následnými centry si naše obrana  nebo brankář dokázali poradit. V první půli soupeř několikrát zahrozil střelou ze střední vzdálenosti brankář Hubálek byl však vždy pohotový a na místě.

Naopak soupeřova obrana dělala chyby  v jednoduchých rozehrávkách a tím nám nabízela šance, obrovskou měl v 16.´ Chalupník, jeho sólo  však dokázal brankář zlikvidovat. Ve 30.´ Hubálek zlikvidoval prudkou střelu soupeře. Ve 38.´ se Novák po pohledné kombinační akci s Vondrou dostal do šestnáctky, vystřelil levačkou, míč i přes zásah brankáře skončil v síti 0:1.

Těsně před přestávkou přišel zkrat brankáře domácích, když po vyhraném souboji ve vápně nesmyslně zezadu fauluje odcházejícího Procházku. Z nařízené penalty Novák zvyšuje na 0:2.

Po přestávce soupeř přidal obrátky a tlačil se dopředu. Výsledkem byla akce ze 49.´ po přihrávce do vápna  od postraní čáry soupeř zakončuje nepříliš povedenou střelou k tyči, kterou brankář blokuje, rotující balon se se štěstím odráží od tyče do brány 1:2.  V 65.´ Hubálek vyráží pokus soupeře na břevno z následného závaru však naštěstí branka nepadla. Poslední slovo tak měli hráči Jiskry, když v 90.´ zavezl Chalupník míč do šestnáctky , byl stažen soupeřem  a z nařízené penalty upravuje Motyčka na konečných 1:3.

Další program: trénink: po, st od 17:00, pá od 16:00

mistrovský zápas: sobota  18.10.2014 v 12:30 v Ústí s TJ Svitavy „B“