Krummer – Černý – Motyčka – Musil – Provazník

Pavlásek – Fikejz – Vondra/46.Maier/ – V.Procházka - Novák

Chalupník

BRANKY:  Chalupník, Novák

Po několika neúspěších se dorostenci v H.Jelení prezentovali zlepšeným výkonem a po zásluze bodovali. Jejich výkon byl o poznání jistější než v předchozích zápasech.  Hosté mohli jít do vedení již ve 4.min., ale střelu Chalupníka z vápna výtečně vyrazil domácí brankář. Blízko gólu byl v 6.min. i Novák po centru Procházky, ale z dobré pozice netrefil branku. V 15.min. se už ústečtí radovali, když se po velmi pěkné kombinaci nekompromisní střelou prosadil Chalupník – 0:1. Poté ovšem domácí výrazně přidali a otáčet v brance se musel útočník Krummer, který na tomto postu nahradil omluveného Hubálka. Ve 20.min. Krummer ještě skvělým reflexem zasáhl při vyložené šanci, ale o pět minut později již kapituloval, když ho po krásné individuální akci prostřelil domácí útočník – 1:1. V 35.min. proměnilo H.Jelení svůj drtivý tlak  v další gól, který padl po bleskové akci tažené po levém křídle – 2:1. Do 2.poločasu vystřídal zraněného Vondru v poli Maier, který nastoupil po nemoci. V 67.min. vychytal Krummer samostatný únik domácího borce, trvalý tlak H.Jelení přinesl zakrátko i nastřelenou tyč. Poslední čtvrthodinka se však nesla ve znamení náporu Ústí a ten nakonec vedl k vyrovnání. Podařilo se to v 80.min. po krásném pasu za obranu, který našel Nováka a ten překonal brankáře – 2:2. Na řadu tak musely přijít pokutové kopy. Za hosty byli úspěšní Fikejz, Motyčka, Novák i Procházka. Gólman Krummer vychytal dva domácí pokusy a bod navíc se veze do Ústí. Zlepšený výkon i bodový zisk jsou určitě povzbuzením před příštím zápasem hraném v Ústí n.O. V sobotu 4.10. od 13.00 hod. bude soupeřem ústeckých dorostenců tým SK Pardubičky.