Hubálek  – Černý/61.O.Skalický/ – Motyčka – Provazník - Maier

Pavlásek – Fikejz – Vondra/68.Novák/ – J.Procházka/77.Pošepný/

Chalupník/56.M.Krátký/ – Krummer/73.Pirkl/

BRANKA:  J.Procházka

Dorostencům se v poslední době daří, opět zvládli penaltovou koncovku a po vyrovnaném utkání si připisují další body. Od úvodních minut se hra odbývala převážně ve středu hřiště, s mírnou převahou domácího týmu. První vážnější ohrožení branky přišlo až ve 20.min. po střele Maiera ze střední vzdálenosti. O minutu později pronikl po křídle Procházka,  jeho centr se však stal kořistí hostujícího brankáře. Svitavy se dostaly do první vážnější šance ve 26.min., kdy jejich hráč J.Falta pálil odražený míč z hranice šestnáctky vysoko nad. Ve 29.min. se k další individuální akci rozběhl aktivní J.Procházka, dostal se až před brankáře, ale z ostrého úhlu mířil těsně vedle. V 32.min. měl gól na kopačce opět hostující J.Falta, jenž po chybě obrany zůstal sám na penaltě, vychytal ho však výtečným zákrokem Hubálek. V 36.min. se na druhé straně dostal za obranu Pavlásek, dobře vystřelil, ale míč se od tyče odrazil zpět do pole. Po obrátce začali hosté aktivněji a dostali se do vedení, když v 55.min. přešli do protiútoku, který po zákroku Hubálka nadvakrát úspěšně zakončil Svoboda – 0:1. Domácí zareagovali několikanásobným střídáním, hodně byl vidět hlavně O.Skalický, začínající se rozehrávat po zranění. Jeho střela z 25m v 63.min. jen těsně minula branku překvapeného gólmana. Aktivita Ústí byla odměněna v 69.min., v níž další střídající hráč V.Novák ve vápně prodloužil přihrávku na neobsazeného Procházku a ten přesnou střelou vyrovnal – 1:1. V závěru obě mužstva pozorně bránila, rozhodnutí tak musela opět přinést střelba ze značky pokutového kopu. V této disciplíně byli nakonec úspěšnější domácí střelci Novák, Motyčka, Krátký a Pošepný, neúspěšný pokus Fikejze nahradil gólman Hubálek, který ve čtvrté a páté sérii zneškodnil pokusy Svobody a Drašara.

Svěřenci trenéra Vondry tak zvítězili 4:3. Zlepšené výkony pojedou dorostenci Jiskry potvrdit do Živanic, kde hrají v neděli 26.10. od 10.30 hod.