Špitálský – Černý – Provazník – Pavlásek – Turek/46.Bohunek/
Pirkl/55.Hubálek/ – Fikejz – Vondra - Krummer
M.Krátký- Chalupník
BRANKY: Chalupník, Vondra

Starší dorostenci nastoupili proti druhému celku tabulky odhodlaně, podali možná nejlepší výkon jara, ale o příznivý výsledek přišli v závěru utkání. Domácí vstoupili do zápasu aktivně, ale první střelu na branku vyslal v 3.min. hostující Mikan. Poté se společný tým Svídnice a Slatiňan na několik minut usadil na polovině Ústí a tento nápor vyvrcholil v 10.min. rychlou akcí středem hřiště na jejímž konci byl úspěšný střelec Jeníček – 0:1. Po tomto gólu se hra vyrovnala. Ve 13.min. velmi dobře vypálil Krátký z 22m, ale gólman Chvojka byl pozorný. V 17.min. si po přihrávce Krátkého připravil míč ke střelbě Chalupník a jeho parádní rána z 25m skončila v síti – 1:1. V 31.min. se vyznamenal na druhé straně brankář Jiskry Špitálský, když nohou reflexívně vykopl vyloženou šanci Jeníčka. V samotném závěru úvodní části se po přímém kopu Krummera dostal k dorážce Chalupník, jeho volej však trefil jen boční tyč. Také po obrátce se hrál zajímavý fotbal. Ústí začalo aktivně, už ve 46.min. pálil Chalupník z vápna těsně mimo, vzápětí se do nadějné pozice dostával i Krátký, ale získal jen roh. Velmi dobrý vstup do 2. poločasu pokračoval v 53.min., kdy si Krátký velmi dobře zpracoval dlouhý pas od Provazníka, postupoval sám na branku, ale pálil vysoko nad. O minutu později musel řešit šanci soupeře také Špitálský. V 63.min. přišla domácí radost, když po přímém kopu za faul na Fikejze si Vondra ve vápně zpracoval odražený míč, obešel dva bránící hráče a tvrdou přízemní střelou po zemi napnul síť za zády Chvojky – 2:1. Hosty tento moment vyburcoval k náporu, který v 66.min. přinesl břevno po úniku a střele Meduny. V 75.min. se soupeři povedla dlouhá přihrávka za obranu, míče se zmocnil Jeníček a v úniku nezaváhal – 2:2. V závěru se sympaticky bojovalo o to kdo z koho. V 84.min. prodloužil Hubálek centr Vondry na zadní tyč, kde se o nečekanou střelu přes hlavu pokusil Krátký, mířil ale těsně vedle. O minutu později hosté využili domácí nepřesnost v rozehrávce, míče se zmocnil střelecky disponovaný Jeníček, který svým třetím gólem velmi dobrý zápas rozhodl – 2:3. Ještě v 90.min. dostalo Ústí šanci vyrovnat z přímého kopu, ale Krummer nechal u tyče vyniknout brankáře.
I přes porážku zaslouží svěřenci trenéra Vondry pochvalu za velmi dobrý výkon. Ten mohou potvrdit v příštím kole v Třemošnici. Zápas je na programu v neděli 3.5. od 14.30 hod.