Moravská Třebová

SLOVAN M.TŘEBOVÁ - JISKRA ÚSTÍ N.O.
5 : 0 / 4 : 0 /

Špitálský – Černý – Provazník – Pavlásek - Turek
Pirkl – Fikejz – Vondra - Krummer
M.Krátký- Chalupník

Starší dorostenci nastoupili v M.Třebové bez svého zraněného gólmana Hubálka, kterého nahradil žák Špitálský. I když tomu výsledek zdaleka neodpovídá byli hosté od úvodních minut aktivnějším mužstvem. Hráči Jiskry si vytvořili i řadu nadějných příležitostí, které by možná stačily na dva zápasy. Tento stav vydržel prakticky po celý zápas, v koncovce však ústečtí dokonale selhali. Krátký, Turek, Chalupník, Vondra, Fikejz aj. se několikrát ocitli ve vyložených šancích, ale gól jim souzen nebyl. Soupeř zejména v průběhu úvodní části dokonale využil výškového deficitu žákovského brankáře a čtyři střely pod břevno skončily v síti. Podobně to vypadalo i po obrátce, s tím rozdílem, že góly už spokojený soupeř už toliknepotřeboval. Zápas byl rozhodnut během úvodní části. Nad konečným výsledkem nechápavě kroutili hlavou i členové realizačního týmu M.Třebové.
Nicméně fotbalový život pokračuje dál a starší dorostenci si mohou svou střeleckou aktivitu vyzkoušet v dalším domácím utkání, které je na programu v sobotu 25.4. od 14.00 hod. Soupeřem jim bude společný tým Svídnice/Slatiňany.