Truhlář – Černý – Provazník – Motyčka - Pavlásek
Eliáš – Vondra – Fikejz – Pirkl
Chalupník - Krummer
BRANKY: Černý, Fikejz, Krummer

Starší dorostenci v posledních zápasech pravidelně sbírají body a výjimkou nebyl ani jejich sobotní zápas proti snaživému soupeři. Od úvodních minut se hrálo převážně na polovině D.Újezda, centrované míče však dlouho nenacházely správného adresáta. V 6.min. si pěkně zpracoval za půlkou míč Krummer, prošel před vápno, dobře vystřelil, ale těsně minul branku. Ve 20.min. dostali domácí možnost přímého kopu za ruku před vápnem, rána Fikejze skončila těsně nad břevnem. Stejný směr měla o minutu později i střela Chalupníka z 20m. Ve 27.min. se na druhé straně vyznamenal gólman Truhlář, když po přímém kopu Franka vyrazil míč ze šibenice na roh. V 31.min. rozehrál Krummer rohový kop z pravé strany, na jeho centr si naskočil obránce Černý a jeho hlavička skončila v síti – 1:0. V 34.min. se do odvážného průniku pustil Fikejz, s míčem na noze prošel až do šestnáctky a přesnou střelou po zemi se trefil na zadní tyč – 2:0. Ve 42.min. si Fikejz svůj kousek zopakoval, ale tentokrát ho vychytal brankář Váně. Krátce po zahájení 2. poločasu přišlo definitivní rozhodnutí. V 51.min. centroval do šestnáctky Motyčka, míč si ideálně zpracoval Krummer, jenž z otočky nedal brankáři šanci – 3:0. V 52.min. pálil z přímého kopu na druhé straně opět Frank, ale Truhlář byl na místě. V 67.min. pěkně zakombinovali Chalupník s Eliášem, ale tato pohledná akce skončila nepřesnou střelou vedle. Vzápětí utekl ústecké obraně Vanat, v koncovce mu však také scházela přesnost. V samotném závěru se krásně z dálky trefil M.Kopecký, hostující gólman Váně však dalším skvělým zákrokem další změnu skóre nepřipustil. Aktuální formu ústeckého dorostu otestuje v příštím kole zdatný soupeř, TJ Svitavy. Tento zápas se na hřišti soupeře hraje v sobotu 30. 5. 2015 od 14.00 hod.