Truhlář – Černý – Provazník – Motyčka - Pavlásek
Eliáš/68.Novák/ – Vondra – Fikejz – Krummer/85.Turek/
M.Krátký/85.V.Langer/- Chalupník/75.Pošepný/
BRANKY: Chalupník, Krummer, Krátký

Po úspěšné čtvrteční předehrávce v Žamberku, kde dorostenci zvítězili 3:1 /branky 2x Krátký, Vondra/, zvládli svěřenci trenéra J.Vondry i domácí zápas proti H.Jelení. Od úvodních minut bylo znát, že forma našeho celku jde nahoru. Úvodní nápor přinesl několik nadějných situací, které však k úspěchu nevedly. Ve 12.min. Fikejz hlavou pěkně uvolnil do běhu Krátkého, ten vypálil z 12m těsně mimo. Vzápětí se na druhé straně vyznamenal brankář Truhlář, když u tyče kryl přízemní střelu Kabeláče. V 16.min. se na pravé straně šikovně uvolnil Chalupník, na jeho centr do vápna však nikdo včas nereagoval. Ve 21.min. předvedli domácí pěknou akci, která přinesla vedení. Pavlásek poslal dlouhý míč za obranu na Fikejze, následoval přesný centr, který z prvního doteku poslal z 10m do sítě Chalupník – 1:0. Nápor Jiskry pokračoval a v 36.min. se po odraženém míči ve vápně zkušeně prosadil v koncovce Krummer – 2:0. Takto skončil první poločas. Také nástup do druhého poločasu zvládli domácí na jedničku. V 50.min. se po pěkné akci dostal za obranu rychlý Krátký, jenž se na dvakrát znovu zapsal mezi střelce – 3:0. Hosté se po třetí inkasované brance zatáhli před vlastní pokutové území s cílem nepřipustit debakl. Dorostenci Jiskry trvale útočili, ale dobře hrající obrana H.Jelení už další komplikace nepřipustila. Nejblíže úspěchu byl v 60.min. Krummer po pěkné individuální akci a centru Fikejze, ale sám před odkrytou brankou hlavou mířil těsně vedle. V 76.min. byl za ostrý zákrok vyloučen hostující hráč Richter, ale tento moment se už na vývoji rozhodnutého zápasu nijak výrazněji neprojevil. Hráči Ústí zaslouží za předvedený výkon pochvalu. V příštím kole hrají dorostenci těžké utkání na hřišti Pardubiček. Tento zápas je na programu v neděli 17.5. od 17.00 hod.