SESTAVA ÚSTÍ N.O. :
Hubálek – Černý – Motyčka/46.Turek/ – Provazník – Pavlásek
Pirkl/70.Motl/ – Fikejz – Vondra – J.Procházka - Krummer
M.Kopecký

Dorostenci vstoupili do jarních odvet smolně, prohráli nejtěsnějším možným způsobem, gólem z penalty. Do utkání vstoupil náš tým odhodlaně, snažil se o kombinační hru po zemi. I když měli hosté častěji míč na kopačkách, před brankou moc nebezpeční nebyli. Soupeř hrál jednodušeji, nakopal dlouhé míče a spoléhal na brejkové situace. V 30.min. došlo ke zranění kapitána týmu Motyčky, který musel střídat a později ve středu obrany jeho zkušenost scházela. Rozhodnutí padlo v 42.min., v níž se útočník H.Městce dostal do vápna, gólman Hubálek se rozhodl jít do souboje, který rozhodčí posoudil jako faul a nařídil penaltu. Domácí exekutor se nemýlil – 1:0. O minutu později se ústecký gólman vyznamenal, když bravurně zneškodnil další nájezd soupeře. Díky tomuto zákroku skončil poločas jen jednogólovým rozdílem. Do 2. poločasu zastoupil Motyčku v obraně J.Procházka, do útoku se vysunul střídající Turek. Hra Ústí se po obrátce zlepšila, aktivním napadáním si hosté vytvořili tlak, domácí často faulovali, nabízely se tak standardní situace. Snaha hráčů o vyrovnání byla velká, ale proti byl i rozhodčí, když po faulu na Turka ve vápně vytáhl rozehrávku přímého kopu mimo šestnáctku. S ubývajícím časem stoupala nervozita i agresivita v soubojích na obou stranách.To vyvrcholilo, když po vzájemném souboji o míč nešetrně fauloval domácí borec o hlavu menšího Fikejze. Místo ČK následovalo však jen napomenutí ŽK a to dokonce pro aba hráče.
I přes enormní snahu, trvalý nápor i řadu příležitostí se ústeckým dorostenců nepodařilo vyrovnat a první jarní body tak zůstávají v H.Městci. V příštím kole hostí dorostenci na domácím hřišti FK Přelouč. Toto utkání se hraje v sobotu 28.3. od 12.00 hod.