Pardubičky/Pardubice C

SK PARDUBIČKY - JISKRA ÚSTÍ N.O.
1 : 1 / 1 : 0 / Penalty: 3:5

Truhlář – Černý – Provazník – M.Kopecký - Pavlásek
Eliáš/30.Novák/ – Vondra – Fikejz – Pirkl/75.Hubálek/
M.Krátký- Krummer
BRANKA: Krátký

Z Pardubiček vezou dorostenci velmi cenné body, když po nerozhodném výsledku dokázali uspět v penaltové nadstavbě.
Utkání začali hosté velmi opatrně, ze zajištěné obrany, ale ve 12.min. musel po hlavičce Fikejze výtečně zasahovat domácí brankář. Z pozorné obrany vyráželi ústečtí do rychlých protiútoků a po jednom z nich, ve 25.min., minul lob Krummera jen těsně domácí branku. Ve 27.min. se na druhé straně vyznamenal gólman Truhlář, když bravurně zneškodnil vyloženou příležitost Pardubiček. V 31.min. se povedla kombinace mezi Černým a Vondrou, z jejich invence mohl těžit Pirkl, který však v z dobré pozice trefil jen břevno. Následoval roh, ale bohužel z výhody se stala nevýhoda, domácí z protiútoku bleskově přenesli hru a vsítili vedoucí gól – 1:0. Po obrátce se dál hrál kvalitní dorostenecký fotbal, hosté nesložili zbraně a precizní, trpělivou hrou čekali na příležitost. Ta přišla v 80.min. v níž se prosadil nejlepší střelec týmu M.Krátký – 1:1. Zápas tak dospěl do penaltového rozstřelu a v tom byli svěřenci trenéra Vondry st. bezchybní. Domácího brankáře postupně překonali Novák, M.Kopecký, Krummer, Truhlář i Vondra ml. Soupeř dvakrát nedal a zasloužené dva body se vezou do Ústí. Zlepšenou formu mohou dorostenci Jiskry využít v příštím domácím utkání, které hrají v sobotu 23.5. od 14.00 hod. Soupeřem jim bude celek Sokola D.Újezd.