T.Langer

J.Turek (60´D.Mach)

rozhodčí: Seidl

góly: D.Mach

V prvním jarním utkání jsme hostili vedoucí celek ze Svratouchu. Hra byla poměrně opatrná. Soupeř si vytvořil územní převahu, do vážnějších šancí ho však naše obrana nepouštěla. Nám se občas podařil rychlý protiútok zakončený většinou střelou z dálky. Ve 30´ se hosté přece jen do velké gólovky dostali, ale jejich střelec trefil pouze naše břevno a dorážku chytil Lipavský. Hosté tak byli nebezpeční především ze standardek. Poslední pětiminutovku první půle se podařilo soupeře zatlačit i nám.

Ve druhé půli soupeř přidal na důrazu směrem dopředu a jeho brejky byly nebezpečné. V 53´ se k odraženému míči po přímém kopu hostí dostal hostující kapitán a šťastnou střelou přímo do růžku naší branky otevřel skóre – 0:1. V 60´ se rychlý útočník hostí dostal za naší obranu, a opět velmi přesnou umístěnou střelou k tyči zvyšuje na 0:2. Po tomto vedení hosté trošku polevili, a do hry jsme se tak dostali my. Snížit se nám podařilo v 80´ když po pravé straně se uvolnil a vystřelil J. Štika, jeho střela skončila na tyči a odražený míč pak pohodlně uklidil do sítě D. Mach. Vyrovnat se nám ale už nepodařilo.

Sehráli jsme kvalitní utkání se suverénním lídrem tabulky. K bodu bychom potřebovali trošku štěstí, to jsme si ale vybrali v první půli.