J.Štika               J.Turek

rozhodčí: Saňák

góly: T.Chalupník 2x, J.Turek

žk: Provazník

Do zápasu jsme vstoupili vlažně a od 10´ jsme prohrávali 0:1. Do hry jsme se dostali až po dvaceti minutách a ve slibné šanci se ocitl J. Štika. Bohužel právě v této době jsme dostali druhý gól, když zůstala mezera ve středu obrany a hostující útočník se tak ocitl sám před naším brankářem – 0:2. Trochu nás to zmrazilo a do šancí jsme se dostali až v závěru poločasu.

Druhý poločas jsme začali aktivně, bohužel jsme dostali další laciný gól z rohu – 0:3. Nikterak nás to ale nezlomilo, a díky aktivitě střídajícího Chalupníka jsme vzápětí snížili na 2:3. Nejprve se Tomáš Chalupník trefil v 50´, když chytře podstřelil zeď při přímém kopu a v 52´jeho vyraženou střelu doráží do sítě J.Turek. Hosté se však v 56´ opět dostali do dvoubrankového vedení. Díky střídání Vojty a Tomáše Langrovým jsme se do velkého tlaku nedostali. Přesto v 73´ agilní Chalupník ještě snížil na 3:4 umístěnou střelou k tyči. Závěr zápasu pak ale patřil hostům, kteří v 77´ a 81´ navýšili své vedení na konečných 3:6.

V zápase jsme dostávali poměrně laciné branky. Avšak i za nepříznivého stavu naši hráči zápas nevzdali.