J. Turek                       O.Bohunek

rozhodčí: Depeš

góly: Falta, Chalupník, Pavlásek

žk: Falta, Chalupník, Pavlásek

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a po několika neproměněných šancích se ve 13´ dostal ke střele Falta a otevřel tak skóre 1:0. Do poločasu to ovšem bylo na branky vše, když slibně vypadala střela Provazníkova nebo šance Turka.

Po poločase se obraz hry nezměnil. Byli jsme aktivní již od obrany, odkud jsme zakládali pohledné kombinační akce. Soupeř, který druhou půlku hrál bez zraněného hráče v desíti, se občas dostal ke střele z dálky, což s přehledem likvidoval Maier v brance. V 51´ naše vedení navyšuje Chalupník umístěnou střelou k tyči 2:0. V gólových šancích se několikrát ocitl jak Bohunek tak i Pirkl, ale vstřelit gól jim souzeno nebylo. A tak až v 90´ si hezky narazil s Pošepným Pavlásek a přeloboval hostujícího brankáře 3:0.

Zasloužené vítězství po aktivní hře po celou dobu utkání. O vyšší vítězství nás připravily neproměněné šance.