Proseč

mistrovské utkání krajské I. třídy sk.B

sobota 9. 5. 2015 1400 hřiště v Mandli

 

Řetová/Ústí B – Proseč    2:1  (0:0)

 

 

 

sestava:

M.Špitálský

J.Kolář

R.Provazník (C)

Š.Falta

M.Maier

M.Januška

V.Langer

M.Pošepný

V.Pirkl


 

J. Turek                       T.Langer

 

 

 

 

rozhodčí: Jelínek

góly: Provazník 2x

 

   Zápas jsme začali aktivně a v první pětiminutovce se v šancích ocitli Pirkl a T. Langer. Ve 13´ jsme po několika nedorozuměních nezachytili průnik hostů po levém křídle, naštěstí zakončení skončilo vedle naší branky. I nadále se hrálo více na polovině soupeře, do slibného zakončení se v 16´ dostal agilní Pirkl a v 19´ T.Langer, bohužel gól nepadl. Po půl hodině hry jsme trochu upadli do letargie a míče pouze nakopávali. V tuto dobu nás podržel brankář Špitálský, který zachytil nebezpečnou střelu hostí. Těsně před přestávkou jsme se blýskli pohlednou akcí po ose Pošepný – V.Langer – Pirkl.

   Po přestávce jsme navázali na naši dobrou hru z úvodu utkání a do šancí se dostal opět Tomáš Langer a posléze i Vojta Langer, když jeho střela skončila vedle růžku branky. V 74´ se hostům povedla obdobná akce z první půle, tentokrát ji zakončili gólem. Byla to jejich jediná šance v tomto poločase. Naši se však nezlomili a hned v další minutě prostřelil Provazník zeď z přímého kopu a bylo srovnáno. V 85´ po faulu z nešikovnosti byla proti hostům nařízena penalta, kterou proměnil opět Provazník.

   Zasloužené vítězství, kluci makali na všech postech. Vyhrávali jsme osobní souboje a na půli soupeře je nutili k chybám, což nám nakonec přineslo úspěch.

 

Příští program:         

 

mistrovský zápas: ... sobota 16. 5. 2015  od  14:30 h
Luže - Řetová/Ústí B
.. odjezd autobusem v 12:30 h