J.Turek

rozhodčí:  Bednář

góly:         Chalupník T. 3x, (PK: Chalupník, Pavlásek, Kolář, Provazník)

žk: 0:2

V neděli dopoledne se se zraněním omluvili tři hráči a tak jsme nastoupili v deseti. Hned ve třetí minutě se na pravé straně dostal ke střele Tomáš Chalupník a vedeme 1:0. Hned vzápětí mohl zvýšit Vojta Langer. Naopak to byli hosté, kteří vyrovnali v 7´ tečovanou polostřelou k tyči. Ve 13´ jsme nechali bez dozoru ve vápně hostujícího útočníka, který uplatnil šikovnost a střelou pod břevno posílá svůj tým do vedení 1:2. Po standardce ve 20´ prohráváme 1:3, když jsme jen přihlíželi na hlavičku hostí. Soupeř tak 100% proměnil všechny své šance v první půli. Po půlhodině hry nastřeluje Chalupník břevno. Ve 36´ tentýž hráč využívá nedorozumění v obraně hostí a střelou z levé strany snižuje na 2:3. To přece jen oživilo naší ustrašenou hru.

Ve druhé půli jsme již byli lepším týmem a vytvářeli si velmi slibné šance, ale ani Bohunek v 55´ ani Chalupník v 67´ nebyli úspěšní. V 75´ nachází Vojta Langer Chalupníka na pravé straně a ten vyrovnává 3:3. Naším nedohraným rohem jsme pustili hosty do brejku, který zlikvidoval až brankář Kolář. Bylo to jediná střela hostí na branku ve druhé půli. Vedení jsme na svou stranu mohli strhnout v závěru utkání. Střela Chalupníka skončila těsně vedle a centr skrz vápno Bohunek ani Turek těsně nedoběhli. Kopali se tak penalty, které za nás proměnili Chalupník, Pavlásek, Kolář a Provazník, Kolář navíc jednu penaltu hostům chytil.

Za druhou půlku zasloužené vítězství alespoň na penalty, když v první půli jsme hosty nechali vést již 1:3.