V.Novák

rozhodčí:  Řehák

góly:         Novák 4x, Chalupník 3x, Pavlásek 2x

žk:            Chalupník

Do zápasu jsme vstoupili s chutí a hned ve 2´ po rohu otvírá Novák skóre – 1:0. Netrvalo dlouho a v 5´ hosté vyrovnali podobným gólem také po rohu. V 7´ povodil Novák ve vápně hostující obranu a předložil míč ke skórování Pavláskovi – 2:1. V 11´ neproměnil Novák pokutový kop za faul na Pavláska. V 17´ se Chalupník podíval, jak stojí hostující zeď, a z přímého kopu zvyšuje střelou k tyči na 3:1. Ve 25´ našel nádherně Chalupník křížnou přihrávkou na pravé straně Pavláska, a ten přehazuje brankáře – 4:1. Ve 37´ hosté snižují na 4:2 opět po rohu. Těsně před přestávkou se ještě trefuje Novák z otočky z 25 metrů pod břevno – 5:2.

Ani ve druhé půli naše aktivita nepolevila a hned v 51´ po akci Pošepný – Chalupník – Novák střílí posledně jmenovaný 6. gól. Sedmý přidává Chalupník o 3 min. později z penalty. V 67´ další nádhernou křížnou přihrávkou na pravou stranu nachází Chalupník na pravé straně Nováka a ten zvyšuje již na 8:2. Konečnou podobu výsledku dává Chalupník, když uklízí do prázdné předložený míč Novákem.

Naši hráči byli lepší ve všech řadách a zaslouženě zvítězili nad mladým soupeřem z druhé poloviny tabulky.