Novák V.

Langer T.

Chalupník T.

góly: Procházka J. 2x, Langer T., Maier M., Pavlásek J.

V neděli 28.9.2014 zajížděli dorostenci k dalšímu mistrovskému utkání do Proseče. Na hřišti 3. týmu v tabulce jsme očekávali tuhý boj. Do utkání jsme vstoupili aktivně a důrazem a kombinační hrou jsme se dostávali do slibných příležitostí, v koncovce jsme však nebyli úspěšní. Soupeř postupem času vyrovnal hru a v závěru prvního poločasu nás dostal pod tlak.

Ve 40.´ nejprve nastřelil břevno, odražený míč jsme dokázali odvrátit na roh. Z následného rohu se soupeř prosadil ve vápně a hlavou otevřel skóre. 1:0. To bylo v první půli vše.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s tím poprat se o dobrý výsledek a to se nám i podařilo. Nátlakovou kolektivní hrou jsme soupeře začali přehrávat.

V 50.´ šel sám na branku Novák, trefil však pouze brankáře.V 58.´prošel sám středem hřiště Procházka a své sólo zakončil střelou pod břevno 1:1.To nás nabudilo a ještě víc jsme se tlačili do koncovky. Několik střel ze střední vzdálenosti brankář domácích jen s námahou vyrazil na  roh. Po sérii rohů se ve vápně prosadil T. Langer a v 60.´ hlavou přidal další gól 1:2. V 61.´postupoval z boku na branku Chalupník, jeho střela skončila na břevně, míč zachytil T. Langer přihrál pod sebe Maierovi a ten střelou z vápna přidal další gól. 1:3 V 65.´si T. Langer ve vápně zpracoval míč na prsa , jeho pohotovou střelu vyrazil brankář ze šibenice.V 69.´ se opět prosadil Procházka a střelou z hranice šestnáctky zvýšil na 1:4. Zdálo se být rozhodnuto , ale opak byl pravdou. Hned z rozehrávky soupeř nákopem z půlky využil nepozornosti našeho brankáře a snížil na 2:4. a v 71.´ po nešťastné ruce u rohu vápna soupeř hlavou snižuje na rozdíl jediné branky. 3:4. V 79.´po faulu na Procházku si míč postavil Novák, jeho střelu brankář pouze vyrazil, dobíhající Pavlásek míč uklízí do braky. 3:5. To soupeře zlomilo. Svou nedisciplinovaností si v závěru vysloužil několik žlutých karet a dokonce jednu červenou. Naši borci zaslouží pochvalu bojovný a pohledný výkon hlavně ve druhém poločase.

Příští program: trénink: čtvrtek od 17:30

mistrovský zápas: neděle 5.10.2014 ve 12:30 v Mandli s Luží