Ústí n.O. B

MUŽI  I. B TŘÍDA

            ŘETOVÁ  -  ÚSTÍ N.O. „B“

                          3 : 3   (2:0)

 

 

Sestava :                                                 Hůlka

                                  Šimek      Sedláček       Vencl    L.Bače

                                Volf          Vaňous             Hanuš      Müller

                            (Zvalený)                             (T.Bače) (Špatenka)

                                                 Bohunek         Holínka

                                                                       (M.Fater)

 

Branky: 6. Holínka, 20. a 90. Bohunek

 

V místním derby přivítal řetovský tým Ústí nad Orlicí „B“. Začátek zápasu nám vyšel nad očekávání dobře. Již v 6.minutě byl ve velkém vápně faulován Holínka. Sám si postavil míč

na značku pokutového kopu a otevřel skóre 1:0. Ve 20.minutě důrazný Bohunek v tísni překopl brankáře a zvýšil na poločasových 2:0.

Do druhého poločasu nastoupili hosté jako vyměnění. Začali kombinovat a vytvářeli si převahu před naším vápnem. Z tohoto tlaku vytěžili dvě střely z hranice velkého vápna, kterými srovnali na 2:2. V 86.minutě domácí zahrávali rohový kop, hosté standardní situaci zvládli a rychlým protiútokem přečíslili domácí obranu. Po nahrávce na volného hráče zvýšili své vedení na 2:3. V 90.minutě byl faulován kapitán Sedláček. Z přímého kopu se nemýlil dobře hrající Bohunek a upravil na konečných 3:3.

Děkujeme všem fanouškům za jejich hlasitou podporu a rádi bychom je pozvali na další zápas, který hrajeme v sobotu 14.6. od 17.00 hod. ve Verměřovicích, kde bychom potřebovali získat 3 body, důležité k záchraně v I.B třídě.