MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
4. MISTROVSKÝ TURNAJ – ŘETOVÁ

 

            Dne 16. 5. 2015 jsme odehráli turnaj na domácím hřišti v Mandli za účasti nás, České Třebové, Tatenic a Letohradu. Hrálo se za krásného slunečného počasí a všichni zúčastnění se nám odměnili super výkony. V prvním zápase na nás čekala Česká Třebová a byl to velký boj se šťastným koncem pro nás 3 : 2. V druhém zápase si naši borci s chutí zastříleli proti letohradskému „béčku“. Třetí match s Tatenicemi byl pro nás nejtěžší. Nestačilo nám vedení
5 : 3 k udržení vítězství a v hektickém závěru jsme remizovali 5 : 5. Šlo se do penalt, které jsme s přehledem vyhráli a tím i celý turnaj.

Poděkování patří všem hráčům. Svými výkony dnes hodně překvapil Honzík Šafář a Matěj Fišer. Velké poděkování patří paní Vrabcové za skvělý servis v kiosku.    

Naše sestava: Jakub Šimon, Provazníková Amálka, Mikulecká Kristýnka, Chadima Kubík, Houdek Tomáš, Šafář Jan, Fišer Matěj a Lukáš Kaplan.

Trenéři:

Jakub Stanislav a Hladil Pavel

 

Výsledky:

1.      zápas         Řetová – Česká Třebová        3 : 2     (Šafář 2, Provazníková)

2.      zápas         Řetová – Letohrad               10 : 0     (Šafář 3, Houdek 3, Mikulecká 2,
                                                                                        Provazníková. Fišer)  

3.      zápas         Řetová – Tatenice                  5 : 5     (Houdek 2, Mikulecká, Fišer, Šafář)

Tabulka:

 1. Řetová
 2. Tatenice
 3. Letohrad
 4. Česká Třebová

 

Další program:

Středa a pátek v 1600 hod. trénink na hřišti v Mandli.
Následující víkend máme volno. Další turnaj odehrajeme 30. 5. 2015 na hřišti Verměřovic. Účastníci: Tatenice, Řetová, Ústí nad Orlicí, Verměřovice. Začínáme v 900

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
3. MISTROVSKÝ TURNAJ – ŽAMBERK

 

            Dne 2. 5. 2015 jsme odehráli třetí mistrovský turnaj na hřišti v Žamberku. Kromě domácích a nás byly dalšími účastníky Tatenice a Němčice. Každý zápas byl úplně jiný. S Tatenicemi to byl veliký boj a přetahovaná se šťastným koncem pro nás 4 : 3. S domácími to výsledkově vypadá hrozivě, ale 0 : 5 absolutně neodpovídá průběhu hry. Zápas byl minimálně vyrovnán a štěstí při proměňování šancí se přiklánělo k domácím mrňouskům. My jsme měli několik šancí, dokonce jsme nastřelili tyč, ale chybělo kousek toho pověstného štěstíčka. S Němčicemi jsme se doposud nepotkali a nevěděli, co od nich můžeme očekávat. Naši hráči však byli po celé utkání lepším týmem, čemuž odpovídá i výsledek 5 : 0. Pochvalu si zaslouží všichni zúčastnění, ale o trošku větší Amálka Provazníková, která ač nemá natrénováno tolik co ostatní, hraje výborně.

Naše sestava: Jakub Šimon, Provazníková Amálka, Mikulecká Kristýnka, Chadima Kubík, Houdek Tomáš, Šafář Jan, Fišer Matěj, Lukáš a Ondřej Kaplanovi.

Trenéři:

Jakub Stanislav a Hladil Pavel

 

Výsledky:

1.      zápas         Řetová – Tatenice                  4 : 3     (Houdek 2, Mikulecká, Provazníková)

2.      zápas         Řetová – Žamberk                  0 : 5    

3.      zápas         Řetová – Němčice                  5 : 0     (Houdek 2, Provazníková 2, Fišer)

Tabulka:

 1. Žamberk
 2. Řetová
 3. Tatenice
 4. Němčice

 

Další program:

Středa v 1600 hod. trénink na hřišti v Mandli.
Následující víkend máme volno. Další turnaj bude 16. 5. 2015 na domácím hřišti v Mandli. Účastníci Česká Třebová, Letohrad, Tatenice. Začínáme v 900. Srdečně zveme všechny příznivce mládežnické kopané. Kiosek otevřen.  

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
2. MISTROVSKÝ TURNAJ – TATENICE

 

            Dne 25. 4. 2015 jsme odehráli za krásného počasí druhý mistrovský turnaj na hřišti v Tatenicích za účasti domácích, nás, Letohradu a Verměřovic. První zápas s Letohradem byl pro naše mrňousky velice těžký, ale podařilo se nám to zvládnout a 5:3 jsme vyhráli. I druhý zápas s Tatenicemi byl hodně těžký, prohrávali jsme 0 : 2 a 1 : 3. Velkou bojovností jsme zápas otočili na 6 : 3 v náš prospěch. Ve třetím utkání s malými „Turečky“ si naši borci s chutí zastříleli až ke konečnému skóre 9 : 1.

            Všichni zúčastnění si zaslouží pochvalu, ale trochu vypíchnout si zaslouží brankař Šimon Jakub, který nás několikrát podržel a obrana ve složení Mikulecká, Provazníková, Houdek, kteří skoro bez střídání odehráli skvěle celý turnaj.  

Naše sestava: Jakub Šimon, Provazníková Amálka, Mikulecká Kristýnka, Chadima Kubík, Houdek Tomáš, Šafář Jan, Fišer Matěj a Kaplan Ondřej.

Trenéři:

Jakub Stanislav a Hladil Pavel

 

Výsledky:

1.      zápas         Řetová – Letohrad                 5 : 3     (Houdek 3, Mikulecká 2)

2.      zápas         Řetová – Tatenice                  6 : 3     (Houdek 4, Mikulecká 2)

3.      zápas         Řetová – Verměřovice           9 : 1     (Mikulecká 4, Houdek 2, Fišer,
                                                                            Provazníková, Šafář)

Tabulka:

 1. Řetová
 2. Tatenice
 3. Letohrad
 4. Verměřovice

 

Další program:

Středa, pátek v 1600 hod. trénink na hřišti v Mandli.
V sobotu 2. 5. 2015 v 900 hod. mistrovský turnaj v Žamberku.

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
1. MISTROVSKÝ TURNAJ – ŘETOVÁ

 

            Dne 18. 4. 2015 pro nás domácím turnajem začala jarní mistrovská sezóna. Počasí nám moc nepřálo, byla veliká zima a klobouk dolů před všemi mrňousky. Na našem hřišti jsme přivítali tyto týmy: Verměřovice, Žamberk a Letohrad. V prvním zápase si naši borci poradili s Verměřovicemi, po dobrém výkonu 6:1. I druhý zápas se Žamberkem byl po herní stránce z naší strany výborný, ale soupeř byl o kousek lepší a 3:5 jsme prohráli. Ve třetím zápase si naši mrňousci zastříleli a porazili Letohradské béčko 7:1.

            Chtěl bych moc poděkovat všem zúčastněným hráčům za skvělé výkony ve velké zimě. Ještě bych chtěl pochválit naše mrňousky Kubíka Chadimu, Matýska Fišera a Ondru Kaplana za skvělé výkony. Od těch starších to tak nějak čekáme, ale mrňousci se skvěle přidali.   

 

Naše sestava: Jakub Šimon, Bašík Petr, Provazníková Amálka, Mikulecká Kristýnka, Kaplan Lukáš, Chadima Kubík, Houdek Tomáš, Šafář Jan, Fišer Matěj a Kaplan Ondřej.

Trenéři:

Jakub Stanislav, Hladil Pavel a Houdek Jan

 

Výsledky:

1.      zápas         Řetová – Žamberk                  3 : 5     (Bašík 2, Houdek)

2.      zápas         Řetová – Verměřovice           6 : 1     (Šafář 2, Houdek 2, Kaplan, Fišer)

3.      zápas         Řetová – Letohrad                 7:1       (Bašík 4, Houdek 2, Fišer)

Tabulka:

 1. Žamberk
 2. Řetová
 3. Letohrad
 4. Verměřovice

Další program:

Středa, pátek v 1600 hod. trénink na hřišti v Mandli.
V sobotu 25. 4. 2015 v 900 hod. mistrovský turnaj v Tatenicích.