Podzim

1. MISTROVSKÝ TURNAJ – ŘETOVÁ

Dne 6. 9. 2014 jsme na domácím hřišti v Mandli zahájili mistrovskou sezonu 2014 – 2015. Turnaje se měly zúčastnit kromě nás i týmy ze Žamberka a Verměřovic, ale nebylo tomu tak, jelikož družstvo Verměřovic do Řetové nedorazilo. Abychom si trošku zahráli, tak jsme se s Žamberkem domluvili na 5 poločasech po patnácti minutách. První dva poločasy, které se započítávaly do turnaje, jsme po vyrovnaném průběhu a hezkém fotbale prohráli 7:4. Další tři „tréninkové“ poločasy jsme už po volnějším průběhu prohráli 2:11.

Oproti minulé sezóně se nám z poloviny obměnil kádr. Zůstali nám čtyři „mazáci“ J a ti jsou doplněni mrňousky, pro které byl dnešní turnaj prvním v jejich životě. I vzhledem k tomu hodnotím turnaj velice pozitivně a chválím všechny zúčastněné hráče za předvedené výkony. Čeká nás sice hodně práce, ale naši mrňousci jsou šikovní a myslím si, že se budou zlepšovat turnaj od turnaje. Velice dobře zafungovala spolupráce se Sloupnicí. V letošním roce za nás budou nastupovat čtyři borci z této vesnice.

Naše sestava: Jakub Šimon, Bašík Petr, Provazníková Amálka, Mikulecká Kristýnka, Štika Jiří, Kaplan Lukáš, Chadima Kubík, Houdek Tomáš, Šafář Jan, Fišer Martin a Chládek Tadeáš.

Výsledky:

1.      zápas         Řetová – Žamberk      4 : 7     (Bašík 2, Mikulecká, Provazníková)

2.      zápas         Řetová – Žamberk      2 : 11   (Bašík 2)

Středa, pátek v 1600 hod. trénink na hřišti v Mandli.
V sobotu 13. 9. 2014 v 900 hod. mistrovský turnaj v Němčicích.

2. MISTROVSKÝ TURNAJ – NĚMČICE

Dne 16. 9. 2014 jsme odehráli odložený mistrovský turnaj, který se měl konat v sobotu 13. 9. 2014. Naši, hlavně ti mladší borci, už nebyli tak vyjukaní a bylo to znát na výkonu. Domácí Němčice mají podobně složený tým jako my, to znamená, že pár větších hráčů doplňuje mrňousky. Podle toho vypadal i zápas, jehož průběh byl naprosto vyrovnaný. Rychle jsme prohrávali 0:2, pak jsme vyrovnali. Těsně před koncem utkání jsme obdrželi gól na 2:3 a vypadalo to s námi nevesele, ale díky velké bojovnosti se nám podařilo vyrovnat a v penaltové loterii bylo šťastnější naše družstvo. Druhý zápas s libchavskými mrňousky byl zápas na jednu branku a zaslouženě jsme vyhráli 13:1. Ani není koho vypíchnout za předvedené výkony, neboť jak „zkušenější“ hráči, tak i mrňousci nechali na hřišti srdíčko a bylo to znát.

Naše sestava: Jakub Šimon, Bašík Petr, Provazníková Amálka, Mikulecká Kristýnka, Štika Jiří, Kaplan Lukáš, Houdek Tomáš, Šafář Jan a Chládek Tadeáš.

Trenéři: Hladil Pavel a Vašátko Tomáš

Výsledky:

1.      zápas         Řetová – Němčice        3 : 3   (Bašík, Šafář, Houdek)

2.      zápas         Řetová – Libchavy     13 : 1   (Mikulecká 5, Chládek 3, Šafář 2,
                                                                            Houdek 2, Bašík)

Tabulka:

1.      Řetová

2.      Němčice

3.      Libchavy

3. MISTROVSKÝ TURNAJ – LIBCHAVY

Dne 20. 9. 2014 jsme zavítali do Libchav na třetí podzimní mistrovský turnaj. Kromě nás a domácích byl třetím účastníkem opět tým z Němčic. Libchavy oproti předchozímu turnaji malinko posílili, ale i přesto jsme si s nimi poměrně lehce poradili. Po jednoznačném průběhu jsme jasně zvítězili 8:1. O tom, jak pracují dětské hlavičky, jsme se přesvědčili v druhém zápase s Němčicemi. V minulém turnaji jsme ve stejných sestavách remizovali, teď ovšem naši borci zaváleli a přejeli jsme Němčice 7:1. Sice jsme rychle 0:1 prohrávali, ale pak naše naděje přeřadili na vyšší rychlost a zaslouženě vyhráli. Opět není koho vyzdvihnout,  neboť všichni naši byli výborní !!!

Velkým pozitivem je vysoká účast rodičů, kteří skvěle fandili (jako každý turnaj). Děkujeme.

Naše sestava: Jakub Šimon, Bašík Petr, Provazníková Amálka, Mikulecká Kristýnka, Štika Jiří, Chadima Kubík, Houdek Tomáš, Šafář Jan, Fišer Matěj a Chládek Tadeáš.

Trenéři: Hladil Pavel a Jakub Stanislav

Výsledky:

1.      zápas         Řetová – Libchavy     8 : 1     (Bašík 3, Mikulecká 2, Houdek, Fišer,
                                                                            Chládek)

2.      zápas         Řetová – Němčice      7 : 1     (Bašík 4, Houdek 3)

Středa, pátek v 1600 hod. trénink na hřišti v Mandli.
Víkend 27. – 28. 9. máme volno.
Sobota 4. 10. 2014 v 900hod. domácí turnaj na hřišti v Mandli. Účastníci: Řetová, Žamberk,
            Česká Třebová.

4. MISTROVSKÝ TURNAJ – ŘETOVÁ

Dne 4. 10. 2014 jsme odehráli domácí mistrovský turnaj na hřišti v Mandli za účasti dvou třebovských týmů a Žamberka. Česká Třebová přivezla dva týmy mrňousků. Po pomalejších rozjezdech si naše naděje s chutí zastříleli. Ze třetího zápasu se Žamberkem jsme měli trochu strach, neboť při prvním turnaji nás stejný soupeř 7:4 porazil. V krásném zápase jsme se střídali ve vedení až do konečné remízy. V penaltové loterii byli šťastnější Žamberští.

I když nám chyběli tři hráči, ti zbývající nechali na hřišti srdíčko a odehráli super turnaj. Jen tak dál.

Naše sestava: Jakub Šimon, Provazníková Amálka, Mikulecká Kristýnka, Štika Jiří, Chadima Kubík, Houdek Tomáš, Chládek Tadeáš a Kaplan Lukáš.

Trenéři: Hladil Pavel a Jakub Stanislav

Výsledky:

1.      zápas         Řetová – Česká Třebová 1     10 : 2   (Houdek 4, Chládek 2, Kaplan 2,
                                                                                        Provazníková, Chadima)

2.      zápas         Řetová – Česká Třebová 2       8 : 2   (Houdek 3, Mikulecká 3,
                                                                                        Chládek 2)

3.      zápas         Řetová – Žamberk                    4 : 4  (Mikulecká 2, Houdek 2)
                                                             (p. 1 : 2)

Tabulka:

1.      Žamberk

2.      Řetová

3.      Česká Třebová 2

4.      Česká Třebová 1

Středa, pátek v 1600 hod. trénink na hřišti v Mandli.
Sobota 11. 10. 2014 v 900hod. turnaj na hřišti v Libchavách. Účastníci: Řetová, Libchavy, Verměřovice