Ústí

 

MUŽI  I.B TŘÍDA

 

 ÚSTÍ N.ORL.  -  ŘETOVÁ

 

 0  :  0

 

 

Sestava:                                            Hůlka

                           Volf       Sedláček               Vencl    L.Bače

                     (87.Vašina)

                                                        Špatenka

                              T.Bače    Bohunek      V.Fater        Müller

                          (63.Lehký)(80.Vaňous)

                                                         M.Fater  

                                                      (50.Holínka) 

 

ŽK: 38.Vencl

 

První bod z venku jsme si přivezli za bezbrankovou remízu, po velmi disciplinovaném výkonu z Ústí nad Orlicí. Korektně odehraný zápas měl velmi dobrou úroveň a i bez vstřelených branek nepostrádal napětí ani šance a bylo se na co koukat. Obě mužstva se snažila hrát kombinační fotbal po zemi na krátké přihrávky, který u obou vycházel

ze zónového bránění, bezduchého (okresněpřeborového) nakopávání míčů. Této hře samozřejmě napomáhala regulérní velikost hřiště, i když s dosti špatným

a podmáčeným trávníkem. Utkání bylo vyrovnané, šance se střídaly na obou stranách

a po taktické stránce hrála obě mužstva prakticky bez chyb. Tady bych chtěl naše hráče pochválit, že za rok a půl učení tohoto systému hry, ho zvládli lépe, než hráči Ústí, kteří ho trénují od cca. dvanácti let.

Je pravdou, že ve druhé části jsme si vytvořili tři „tutovky“, z nichž největší měl Holínka, který šel sám na brankáře domácích, mazácky si ho položil a obešel, ale před prázdnou brankou na mokrém trávníku podklouzl a míč mu utekl do zámezí.

Naši hráči si zaslouží veliké uznání za odvedený výkon. Všichni pracovali po celých devadesát minut na maximum a po utkání na nich bylo vidět, že se vydali ze všech sil. O bezbrankovou remízu se postarali převážnou měrou oba gólmani, kteří předvedli nadprůměrné výkony.

Chtěli bychom poděkovat našim fanouškům, kteří se i přes nepříznivý čas (11.00 hod.) dostavili na ústecký stadion ve větším počtu, než domácí  a doufáme, že jsme jim neudělali ostudu, ale naopak je pobavili a zpříjemnili sobotní dopoledne.

Poslední podzimní zápas odehrajeme v neděli 3.11. ve 14.00 hod., kdy na domácí půdě přivítáme mužstvo z Verměřovic, které v současné době okupuje přední místa tabulky.