Jablonné

MUŽI  I.B TŘÍDA

           JABLONNÉ N.O. – ŘETOVÁ

                               1 : 0   (1:0)

 

 

Sestava:                                                  Hůlka

                                 Vencl     Sedláček            Bohunek    L.Bače

                                       T.Bače     Hanuš      Flídr       Volf

                                 (46.Šimek)(79.Gloser)

                                                Müller                   Holínka  

                                                                           (58.Voleský)

 

 

V neděli 12.10. jsme, po špatné první a dobré druhé polovině utkání, zanechali tři body v Jablonném nad Orlicí. Branku jsme inkasovali již ve 3.minutě,

po přímém trestném kopu z 20 metrů, kdy domácí hráč obstřelil zeď a míč skončil za zády Hůlky. O deset minut později jsme měli veliké štěstí, když domácí orazítkovali tyč naší branky. Celý první poločas jsme hráli zbrkle, nepřesně a nevytvořili si ani jednu jedinou šanci.

Druhý poločas jsme začali svižněji, s větší přesností přihrávek a i po taktické stránce se hra podstatně zlepšila.  Dá se říci, že po většinu druhé půle jsme byli lepším týmem, ale vytvořit si vyloženou šanci bylo nad naše síly. Chyběla nám finálová přihrávka, dobrý náběh a výběr místa útočníků. Přesto nám opět přálo štěstíčko v 61.minutě, když střela domácího hráče skončila na tyči Hůlkovy branky.

Našim hráčům nemůžeme upřít vůli ani snahu po vítězství, ale to, jak vidno, k úspěchu nestačí.

Děkujeme všem fanouškům, kteří vážili dlouhou cestu do Jablonného, aby nás podpořili a kteří s námi mají ještě trpělivost a nepřestávají nám věřit. Toho si opravdu moc ceníme.

Další mistrovské utkání sehrajeme v sobotu 18.10. v 15.30 hod. na hřišti v Mandli proti předposlednímu týmu tabulky ze Sebranic. Prosíme fanoušky, aby přišli vytvořit bouřlivou, ale sportovní fotbalovou atmosféru!