Svitavy B

MUŽI  I.B TŘÍDA

        ŘETOVÁ  -  SVITAVY B

                      1 : 3  (1:1)

 

Sestava:                                                 Šilar

                               Gloser    Sedláček           Voleský M.   Šimek

                                     L.Bače        Flídr    Jiroušek    Müller

                                 (66.Chudý)              (85.Turek)

                                                 Hůlka               Voleský R.

 

Branka: 8.Müller

 

 

Další odevzdané body, tentokrát fotbalistům Svitav. Zápas měl úplně stejný průběh jako ty předešlé. Máme hru ve své moci, jsme celkově lepším týmem, ale nakonec prohrajeme a to díky standardním situacím a neproměněným tutovkám!

Prakticky v každém zápase vytvoříme penaltu, protože se ve vlastním pokutovém území chováme nemotorně , doslova jak „slon v porcelánu“ a nejsme schopni uhlídat obranné rohy ( tentokrát při druhé obdržené brance hlavičkovali dva úplně volní hráči) !! Tudíž do každého zápasu jdeme s mankem až dvou branek. Troufám si říct, že je to minimálně krajský unikát!!!

A aby toho nebylo málo, tak proti sobotnímu soupeři jsme nedali třetí pokutový kop v řadě!!! Když se k tomu přidá nezodpovědné vybírání si zápasového volna na různé ( ne vždy důležité ) soukromé akce hráčů základní sestavy, tak se není co divit, že z dvanácti možných bodů jsme získali jen tři!!!

Pokud si všechna tato negativa hráči včas neuvědomí a nezmění přístup, tak nás v příští sezóně nevyhnutelně čeká fotbalový prales, ze kterého se řetovský fotbal pracně dostával dvacet let!!!!!!!!!

V sobotu zajíždíme do Dlouhé Loučky a opět budou chybět čtyři hráči

ze základu, co k tomu dodat?!!!!!!