7. kolo: Řetová - Mistrovice 22.9.2019

26.09.2019 20:15

  OP II.TŘÍDA  - MUŽI

      ŘETOVÁ – MISTROVICE

                 7 : 4   (4:2)

 

Sestava:                                              Šilar

                          Volf          L.Bače             Musil Ptáček

                    (84.Turek)

                            Voleský        Vencl Provazník      Müller 

                         (70.Šimek) 

                                            Bohunek                 Maier

                                           (60.Berky)           (51.T.Bače)

 

Branky: 23., 25., 45. a 58.Bohunek, 27.Voleský, 48.Müller, 85.T.Bače 


 

Nedělní gólová přestřelka v Mandl aréně vyzněla pro nás. 

Prvních patnáct minut zápasu jsme na hřišti prospali a logicky za to zaplatili dvěma góly ve 3. a 11.minutě po hrubkách v obraně. Mezi 15. až 20.minutou se hráči začali probouzet a k obratu zavelel ve 23.minutě T.Bohunek střelou z asi 25 metrů, která se otřela o břevno. 

Ve 25.minutě našel Provazník přihrávkou Bohunka, který sám před brankářem nezazmatkoval a vyrovnal na 2:2. Ve 27.minutě házel dlouhý aut do soupeřovy šestnáctky Bohunek a Roman Voleský hlavou zvýšil na 3:2. Ve 45.minutě si Tomáš Bohunek  vybojoval na hostující obraně míč , obešel brankáře a z těžkého úhlu uzavřel stav poločasu na 4:2.

Nejhezčí gól padl ve 48.minutě, kdy dlouhý míč z naší obrany si na prsa zpracoval Radek Müller a z otočky z asi 22 metrů „volejem“ vymetl pavučiny z horního růžku soupeřovy branky, 5:2. V 58.minutě využil nejaktivnější hráč na hřišti Tomáš Bohunek nešťastné rozehrávky hostující obrany a střelou k tyči zvýšil na 6:2. Ani po této brance mistrovští nesložili zbraně a bojovali dál s tím, že naši hráči značně polevili v aktivitě. To vyústilo v inkasovanou branku po chybě našeho obránce, 6:3. Nedůsledné bránění ve vlastním pokutovém území znamenalo další snížení stavu na 6:4. Hosty jsme zlomili až v 85.minutě, kdy vyslal centr do vápna Pepa Turek, míč si našel Tomáč Bače a hlavou uzavřel na konečných 7:4.

Tři body zůstaly doma zaslouženě, ale čtyři obdržené branky jsou do příštích zápasů  více než alarmující!!!!

V neděli 29.9. zajíždíme na horkou půdu do Srubů. Zápas začíná již v 15.hodin!