25. kolo: Řetová - Sloupnice 10.6.2018

12.06.2018 13:12

MUŽI  I.B TŘÍDA

       SLOUPNICE – ŘETOVÁ

                 1 : 2 (1:1)


 

Sestava:                                                Hůlka

                          Šimek Sedláček      Provazník Turek

                               R.Voleský Flídr Pilgr       Bohunek

                             (88.Müller)                (84.Berky)

                                                 Rufer Holínka

                                                                         (90.Šilar)

 

Branky: 4. a 50. Rufer    


 

Zaslouženě vyhrané derby ve Sloupnici.

Začalo se velmi zostra. Již ve 3.minutě domácí otevřeli skóre z rohového kopu!!!!!!!!!!! Naštěstí jsme stačili zareagovat hned v následující minutě. Bohunek unikl po křídle, přihrál Ruferovi a ten z hranice velkého vápna, přesnou střelou k tyči, srovnal. Vypadalo to na velkou přestřelku, ale obě mužstva od této chvíle hrála pozorně a díky tomu se v první půli již stav nezměnil. Hra byla vyrovnaná, i když v útočné fázi jsme byli nápaditější a vytvářeli si více příležitostí.

Vstup do druhé půle se nám povedl a v 50.minutě jsme se, po pohotovém Hůlkově výkopu do otevřené obrany domácích, kde si míč našel Holínka a jeho přihrávku mazácky zužitkoval opět Rufer, dostali do vedení 1:2. Domácí se snažili po zbytek zápasu o vyrovnání a zvláště v posledních patnácti minutách nás dostali pod velký tlak, ale naše disciplinovaná obranná hra jim nedovolila prakticky žádnou vážnější příležitost ke srovnání stavu.

Naši hráči odvedli obětavý výkon a po zásluze si odvážejí tři body.

Poslední zápas sezóny odehrajeme již v sobotu 16.6. od 15.hodin, kdy v Mandl aréně přivítáme tým Tatenic.