17. kolo: Jablonné - Řetová 14.4.2019

15.04.2019 20:02

   MUŽI  I.B TŘÍDA

   JABLONNÉ N.O. – ŘETOVÁ

                  3 : 0 (1:0)


 

Sestava:                                                    Šilar

                               L.Bače Bohunek Vencl        Šimek

                              Volf Berky       Hanuš Maier

                                                                       (29.Holínka)

                                             Müller Nikieienko


 

Obě mužstva se snažila o přízemní kombinační hru, což přítomní diváci patřičně ocenili.

Do 25.minuty byla hra vyrovnaná, pak se ale začala pozvolna projevovat větší fotbalovost na straně domácích, kteří nás do konce poločasu začali přehrávat a v 39.minutě nám z rychlého protiútoku vstřelili první gól.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a hru opět vyrovnali. V 64.minutě nastřelil Müller břevno, ale o čtyři minuty později nás do kolen srazila branka domácích z volného přímého kopu – 2:0. V 76.minutě měl velkou příležitost Berky, ale štěstěna se k němu obrátila zády. Na konečných 3:0 upravil domácí hráč, jenž šel sám na bezmocného Šilara.

Když pomineme ztrátu tří bodů, tak pozitivním na tomto zápase byla chuť , s jakou naši hráči do zápasu šli, bojovnost a to, že jejich hra měla jiskru. Opět jsme byli soupeřem pochváleni za předvedenou hru, ale na to se, bohužel, nehraje……

V neděli 21.4. od 16.hodin nás čeká v Mandl aréně atraktivní zápas s Libchavami.