Sestava:                                                     Šilar

(58.Volf) (72.Nikieienko)

Müller Bohunek

(75.Berky)

Branka:  28.Vašina

Naši hráči nastoupili do zápasu s odvahou a odhodláním získat body, přestože se soupeř nachází na opačné straně tabulky.

První poločas jsme byli rozhodně lepším týmem a diktovali hru. To se projevilo na šancích, které jsme si za prvních patnáct minut vytvořili hned čtyři, ale

bez gólového efektu. Ve 28.minutě byl před velkým vápnem domácích faulován Tomáš Bohunek. Následný přímý kop zahrál precizně Filip Vašina, když míč otřel přes zeď o tyč – 0:1. Nic důležitého se v již do konce prvního poločasu neudálo.

Rozhodující okamžik zápasu přišel v 53.minutě, kdy Radek Müller vybojoval

na domácí půlce míč a po špatném vyběhnutí brankáře střílel z asi 25 metrů

do prázdné branky. Míč se dokutálel kousek za brankovou čáru (což po zápase domácí potvrdili, bohužel pozdě!), kde ho domácí hráč vykopl a jak asistent, tak i hlavní rozhodčí nám gól neuznali. Hráči se po následných hádkách přestali soustředit na hru, za což zaplatili vyrovnávací brankou o necelou minutu později. Od této chvíle, kdy místo 0:2 svítilo na tabuli 1:1, jsme frustrovaní opustili svoji hru z prvního poločasu. Soupeř nás začal přehrávat a pod tlakem jsme začali dělat chyby, z kterých jsme ještě dvakrát hloupě inkasovali.

I přes zlepšený výkon, na němž by se dalo stavět  v příštích zápasech, se opět projevila naše bolest, že nejsme schopni dát gól ze hry!

V neděli 7.4. od 16.00 hodin nás na domácím hřišti čeká derby se Sloupnicí.