13. kolo: Řetová - M. Třebová B 4.11.2018

Sestava:                                                   Šilar

Pilgr Flídr       Jiroušek Vašina

Berky R.Voleský

(56.T.Bače)

Branka:  78.Jiroušek

Přes výrazně zlepšený výkon jsme se opět tří bodů nedočkali. Odehráli jsme vyrovnané utkání, ve kterém se nám, na rozdíl od předchozích zápasů, poměrně dobře dařila obranná fáze hry, ale stejně jsme dvakrát inkasovali. Přechod

do útoku také nebyl špatný, jen nám stále chybí větší odvaha a rozvaha

ve finální fázi. Poprvé jsme inkasovali ve 32.minutě střelou asi z 20 metrů.

Podruhé se rozvlnila naše síť v 62.minutě  po laciné ztrátě míče před naším pokutovým územím. V 78.minutě přenesl Filip Vašina ze zhuštěné levé strany míč na pravou, kde si jej našel Martin Jiroušek a po obejití obránce tvrdou střelou z velkého vápna snížil na 1:2.

Za předvedou hru se stydět nemusíme, což potvrdil i hostující trenér, který se divil, jak můžeme být poslední, když naše hra není vůbec špatná. Ale to nám není nic platné, hraje se na góly a ne na krásu.

Poslední, odložený, zápas podzimu hrajeme v sobotu 10.11. od 13.30 v Dolním Újezdě.