10. kolo: Řetová - Lanškroun B 14.10.2018

18.10.2018 09:49

   MUŽI  I.B TŘÍDA

 ŘETOVÁ – LANŠKROUN „B“

                  2 : 5 (1:3) 

Sestava:                                                   Šilar

                           L.Bače Sedláček       Šimek Provazník

                       (48.Turek)

                                  T.Bače Flídr Pilgr       Vašina

                          (53.Nikieienko)

                                            Jiroušek Müller


 

Branka: 1.vlastní, 74.Vašina

 

Přestože jsme již v 1.minutě vedli 1:0 po rohovém kopu, když si hosté dali vlastní gól, tak nás to nijak moc nenakoplo. Už v 5.minutě bylo srovnáno, neboť naše obrana přestala hrát pro údajný ofsajd. Ve 26.minutě jsme inkasovali podruhé, střelou z velkého vápna.  Ve 43.minutě hosté nastřelili břevno a

na odražený míč nikdo z našich hráčů nereagoval, čehož využil soupeř

ke snadné dorážce a bylo 1:3.

V první minutě druhého poločasu, než se naši hráči rozkoukali, unikl lanškrounský hráč po křídle, naservíroval míč zcela volnému spoluhráči

na hranici pokutového území a ten přesnou střelou překonal našeho gólmana. Nejsvětlejší chvilka utkání přišla v 74.minutě, když se po křídle doslova probil Denis Nikieienko, nacentroval do pokutového území soupeře, kde byl

ve správnou chvíli na správném místě Filip Vašina a snížil na 2:4. V 77.minutě byl opět (již potřetí) hostující hráč zcela volný  v našem velkém vápně a přesnou střelou zvýšil na konečných 2:5. V závěru jsme si vytvořili ještě tři „tutovky“, ale nic z toho nebylo.

Soupeř to byl hratelný, ale naše nesoustředěnost, spousta hloupých chyb a neochota většiny hráčů udělat něco navíc, nás stála tři body.

V sobotu 20.10. zajíždíme do Opatovce, který se nachází na posledním místě tabulky. Zápas začíná v 15.hodin.