10. kolo: Řetová - Brandýs nad Orlicí 13.10.2019

Sestava:                                                   Šilar

(78.Nikieienko)                         (76.T.Bače)(71.Turek)

Bohunek         Müller

(62.Berky)

Branky: 22., 24. a 36. Bohunek, 42.Pilgr, 82.T.Bače

Celý první poločas byli naši hráči rychlejší, fotbalovější a měli i více ze hry. Již v úvodních sedmi minutách si vytvořili čtyři stoprocentní šance, ale ani jednu se jim nepodařilo proměnit. Ve 14.minutě přišel trest (nedáš-dostaneš), kdy se

po chybě ve středu hřiště a následném brejku, ocitl sám rudoltický útočník

před naším gólmanem a dal na 0:1. Ve 22.minutě vyslal do sólového úniku dlouhým míčem Jakub Musil Tomáše Bohunka, ten si s nabídnutou šancí poradil a srovnal na 1:1. Ve 24.minutě unikl po křídle Müller, odcentroval a ve vápně nekrytý Bohunek nás poslal do vedení 2:1. Ve 36.minutě Bohunek vystřelil z asi 20 metrů na bránu a hostující obránce si míč nešťastně srazil do vlastní sítě, 3:1. Ve 42.minutě jsme po krásné kombinaci Müllera, Bohunka a Pilgra zvýšili

na 4:1.

Druhý poločas byl pro fotbalového labužníka nudný. Naši hráči, s vědomím dostatečného náskoku, hráli jen na udržení výsledku. Hosté se snažili s výsledkem něco udělat, ale prakticky se k ničemu nedostali. V 82.minutě uzavřel skóre na 5:1 hlavou Tomáš Bače, po ideálním centru Radka Müllera. Vítězství to bylo zasloužené, soupeře jsme předčili ve všech herních činnostech.

Příští neděli 20.10. od 15.hodin hrajeme v České Třebové s místím béčkem.