Podzim

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
1. MISTROVSKÝ TURNAJ – ŽICHLÍNEK


 

Dne 5. 9. 2015 jsme sehráli první mistrovský turnaj na hřišti v Žichlínku. Po tradičním odchodu starších hráčů do vyšší kategorie zařazujeme do týmu mrňousky. Pro tři hráče, Pácla Tomáše, Novotného Matěje a Staníka Sedláčka, to byl vůbec první turnaj v životě. Zaslouží si velkou pochvalu za to, jak se snažili, a jak jim to šlo. Turnaje se mimo nás zúčastnili domácí a Semanín. Lanškrounská přípravka bez omluvy nedorazila. V prvním zápase s domácími, kteří mají podobný tým jako my (pár zkušených hráčů a pár mrňousků), to bylo nahoru a dolů. Chvilku jsme vedli, chvilku prohrávali, ale konečný výsledek vyzněl pro nás 6:5. Semanín přivezl na turnaj spíše tým pro Bambini a podle toho to také vypadalo. Naši borci si s chutí zastříleli a byl z toho až krutý výsledek 19:0. Všichni zúčastnění si zaslouží velkou pochvalu a výše zmínění mrňousci ještě o trochu větší. Poděkování patří i rodičům za skvělé fandění.


 

Naše sestava: Zastoupil Jan, Provazníková Amálka, Šafář Jan, Fišer Matěj, Sedláček Staník, Pácl Tomík, Novotný Matěj a Štika Jiří.

Trenéři: Hladil Pavel a Křikala Richard

Výsledky:

 1. zápas Řetová – Žichlínek 6 : 5 (Provazníková 3, Fišer 2, Šafář)

 2. zápas Řetová – Semanín 19 : 0 (Fišer 5, Štika 4, Provazníková 4,
  Šafář 3, Novotný 2, Pácl)


 

Tabulka:

 1. Řetová

 2. Žichlínek

 3. Semanín


 


 

Další program:

Středa, pátek v 1600 hod. trénink na hřišti v Mandli.
V sobotu 12. 9. 2015 v 900 hod. domácí turnaj na hřišti v Mandli.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA 
2. MISTROVSKÝ TURNAJ – ŘETOVÁ
 
Dne 12. 9. 2015 jsme sehráli druhý mistrovský turnaj na hřišti v Mandli za účasti našich borců, Verměřovic a dvou týmů České Třebové. Všechny zápasy byly poměrně vyrovnané a končily těsným skóre. Oproti prvnímu turnaji se do týmu vrátili Kuba Chadima, Ondra Kaplan a první turnaj v životě odehrála Anežka Křikalová. Opět musím všechny zúčastněné pochválit za předvedené výkony. Neházeli flintu do žita a bojovali i za nepříznivého stavu. S Českou Třebovou B jsme prohrávali už 1:5, abychom nakonec 11:9 zvítězili. S Verměřovicemi jsme prohrávali 1:3, 3:5 a po velkém boji jsme vítězství strhli na svou stranu v poměru 8:7. S Českou Třebovou A to byl opět vyrovnaný zápas se šťastnějším koncem 12:9 pro nás. 
 
Naše sestava: Kaplan Ondřej, Chadima Jakub, Křikalová Anežka, Šafář Jan, Fišer Matěj, Sedláček Staník, Pácl Tomík, Novotný Matěj a Štika Jiří.
Trenéři: Hladil Pavel a Křikala Richard
Výsledky:
zápas Řetová – ČT B      11 : 9   (Fišer 3, Šafář 2, Novotný 2, Chadima 2, 
Štika, Pácl)
 
zápas Řetová – Verměřovice       8 : 7 (Fišer 4, Štika 2, Chadima, Šafář)
zápas   Řetová – ČT A      12 : 9 (Chadima 4, Šafář 3, Štika 2, Fišer 2,  
  Novotný)
 
Tabulka:
Řetová
Česká Třebová B
Česká Třebová A
Verměřovice
 
Další program:
Středa, pátek v 1600 hod. trénink na hřišti v Mandli. 
POZOR ZMĚNA! Mistrovský turnaj v Němčicích v úterý 22. 9. 2015 v 16:00.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
3. MISTROVSKÝ TURNAJ – NĚMČICE


 

Netradičně v úterý 22. 9. 2015 jsme odehráli třetí mistrovský turnaj v Němčicích. Tak nějak nám to nesedlo. Většina dětí byla po školním plavání unavená a hned začátkem turnaje odstoupil s bolestmi břicha náš nejzkušenější hráč Honzík Šafář. Podle toho vypadaly i výsledky. Děti se snažily, ale tak nějak chyběla šťáva. S týmy A a B Chocně jsme vysoko prohráli, i když hra nebyla tak špatná. S domácími jsme po vyrovnaném zápase 2:1 prohráli, zvítězil šťastnější tým.


 

Naše sestava: Kaplan Ondřej, Šafář Jan, Fišer Matěj, Sedláček Staník, Pácl Tomík, Novotný Matěj, Chadima Jakub, Křikalová Anežka a Štika Jiří.

Trenéři: Hladil Pavel a Křikala Richard


 

Výsledky:

 1. zápas Řetová – Choceň B 0 : 9

 2. zápas Řetová – Choceň A 0 : 8

 3. zápas Řetová – Němčice 1 : 2 (Fišer)

Tabulka:

 1. Choceň B

 2. Choceň A

 3. Němčice

 4. Řetová

 

Další program:

Tento sváteční víkend máme volno. Další turnaj nás čeká 3. 10. 2015 na hřišti v Žamberku. Sraz hráčů v 800 hod. u tělocvičny nebo v 830 na hřišti v Žamberku.  

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
4. MISTROVSKÝ TURNAJ – ŽAMBERK


 

Účastníci: Žamberk, Řetová, Němčice a Dolní Dobrouč.

Dne 4. 10. 2015 jsme odehráli čtvrtý mistrovský turnaj v Žamberku. V prvním zápase na nás čekal náš přemožitel z předchozího turnaje – Němčice. Po dobrém výkonu celého týmu jsme soupeři vrátili porážku i s úroky a vyhráli 6 : 1. Poprvé na podzim jsme se utkali s Dolní Dobroučí. Nevěděli jsme, co čekat, a z urostlé sestavy soupeře šel strach. Dobroučtí nás přehráli fyzicky, ale naši borci byli fotbalovější. Ve velké přetahované jsme nakonec zvítězili 7 : 5. Žamberk má letos spíše školičku než mladší přípravku, a proto jsme vysoko 17 : 0 zvítězili.

Naše sestava: Kaplan Ondřej, Šafář Jan, Fišer Matěj, Sedláček Staník, Zastoupil Jan, Provazníková Amálka, Křikalová Anežka a Štika Jiří.

Trenéři: Hladil Pavel a Křikala Richard


 

Výsledky:

 1. zápas Řetová – Dolní Dobrouč 7 : 5 (Provazníková 3, Zastoupil 2,
  Štika, Šafář)

 2. zápas Řetová – Žamberk 17 : 0 (Provazníková 4, Šafář 4, Štika 3,
  Fišer 3, Zastoupil 2, Sedláček)

 3. zápas Řetová – Němčice 6 : 1 (Provazníková 3, Fišer, Šafář, Štika)


 

Tabulka:

 1. Řetová

 2. Dolní Dobrouč

 3. Němčice

 4. Žamberk


 

Další program:

10. 10. 2015 – pátý mistrovský turnaj na hřišti ve Verměřovicích. Sraz hráčů v 745 hod. u tělocvičny nebo v 830 na hřišti ve Verměřovicích.  

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
5. MISTROVSKÝ TURNAJ – VERMĚŘOVICE

Účastníci: Verměřovice, Řetová, Lanškroun a Dolní Dobrouč

Za velké zimy jsme 10. 10. 2015 odehráli pátý mistrovský turnaj v „Turecku“. Klobouk dolů před zúčastněnými mrňousky, byla opravdu velká zima. První zápas s Lanškrounem byl v prvním poločase vyrovnaný a vedli jsme 2 : 1. Ve druhém jsme přidali a rezultoval z toho výsledek 6 : 2. V druhém zápase na nás čekali domácí. Při posledním našem setkání to byl velmi vyrovnaný zápas, teď ovšem ne. Po dobrém výkonu všech hráčů jsme 10 : 1 zvítězili. I s Dolní Dobroučí to byl minule velmi vyrovnaný mač a i teď naši borci zabrali a byla z toho exhibice 11 : 0. Gradovala gólem Staníka Sedláčka, který byl brankáři soupeře po pás, ale obral ho o míč a zkušeně zavěsil.

Pochvala patří celému týmu, ale trošičku víc našim mrňouskům v útoku, Staníkovi, Tomíkovi a Anežce a brankáři Ondrovi. Poděkování patří též zúčastněným rodičům za skvělé fandění.

Naše sestava: Kaplan Ondřej, Šafář Jan, Fišer Matěj, Sedláček Staník, Zastoupil Jan, Provazníková Amálka, Křikalová Anežka, Pácl Tomík a Štika Jiří.

Trenéři: Hladil Pavel a Křikala Richard

Výsledky:

 1. zápas Řetová – Dolní Dobrouč 11 : 0 (Provazníková 4, Zastoupil 2,
  Fišer 2, Sedláček, Štika, Šafář)

 2. zápas Řetová – Lanškroun 6 : 2 (Štika 2, Šafář 2, Fišer,
  Provazníková)
  Fišer 3, Zastoupil 2, Sedláček)

 3. zápas Řetová – Verměřovice 10 : 1 (Provazníková 3, Štika 3, Šafář 2,
  Zastoupil 2)

Tabulka:

 1. Řetová

 2. Dolní Dobrouč

 3. Lanškroun

 4. Verměřovice


 

Další program:

17. 10. 2015 v 900 hod. – mistrovský turnaj na domácím hřišti v Mandli. Srdečně zveme příznivce řetovského mládežnického fotbalu.  

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
6. MISTROVSKÝ TURNAJ – ŘETOVÁ

Účastníci: Řetová, Libchavy, Žamberk a Letohrad

Za sychravého počasí a na podmáčeném trávníku jsme na domácím hřišti v Mandli odehráli předposlední mistrovský turnaj. S těžkými podmínkami se všichni mrňousci obdivuhodně vypořádali, za což jim patří obdiv. V prvním zápase na nás čekal tým z Libchav, s kterým jsme na podzim ještě nehráli. Bylo to velmi vyrovnané, čemuž odpovídá i výsledek 3 : 3. V penaltovém rozstřelu byl šťastnější hostující tým. (Za zmínku stojí první góĺový zářez Anežky Křikalové.) Žamberk přijel s velice málo dětmi a bylo to na jejich výkonu znát. S přehledem jsme vyhráli 9 : 0. Třetí mač s Letohradem byl velice vyrovnaný a po bojovném výkonu všech našich hráčů jsme 4 : 3 zvítězili. V turnaji jsme skončili na druhém místě díky už výše zmíněným penaltám. Ještě jednou velký dík všem hráčům i fandícím rodičům. Velké poděkování patří i paní Vrabcové a paní Veselé za skvělý servis.

Naše sestava: Kaplan Ondřej, Šafář Jan, Fišer Matěj, Sedláček Staník, Provazníková Amálka, Křikalová Anežka, Chadima Jakub, Pácl Tomík a Štika Jiří.

Trenéři: Hladil Pavel a Křikala Richard

Výsledky:

 1. zápas Řetová – Libchavy 3 : 3 (Sedláček, Štika, Křikalová)

 2. zápas Řetová – Žamberk 9 : 0 (Štika 2, Chadima 2, Provazníková 2,
  Sedláček, Pácl, Šafář)

 3. zápas Řetová – Letohrad 4 : 3 (Provazníková 2, Štika 2)

Tabulka:

 1. Libchavy

 2. Řetová

 3. Žamberk

 4. Letohrad


 

Další program:

24. 10. 2015 v 900 hod. – mistrovský turnaj v Němčicích. Sraz hráčů v 810 hod. u tělocvičny nebo v 830 hod. na hřišti v Němčicích. 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
7. MISTROVSKÝ TURNAJ – NĚMČICE

Účastníci: Řetová, Němčice, Verměřovice, Dolní Dobrouč

Dne 24. 10. 2015 jsme odehráli poslední mistrovský turnaj na hřišti v Němčicích. Na podzim nejčastějšího soupeře Němčice jsme celkem lehce porazili 7 : 1. S domácími to byl velký boj až do remízového konce 3 : 3. Na penalty byl šťastnější domácí tým. Ve třetím zápase s Dolní Dobroučí jsme 5 : 8 prohráli. Zápas to byl vyrovnaný, dokonce bych řekl, že jsme byli fotbalovější, ale soupeř nás přehrál fyzicky. Podzimní mistrovská sezóna tímto pro nás skončila. S tréninky nekončíme, ale přesouváme se do tělocvičny.


 

Naše sestava: Fišer Matěj, Kaplan Ondřej, Šafář Jan, Sedláček Staník, Provazníková Amálka, Křikalová Anežka, Chadima Jakub a Pácl Tomík.


 

Trenéři: Hladil Pavel a Křikala Richard


 

Výsledky:

 1. zápas Řetová – Verměřovice 7 : 1 (Provazníková 3, Šafář 2, Kaplan 2)

 2. zápas Řetová – Němčice 3 : 3 (Provazníková 2, Šafář)

 3. zápas Řetová – D. Dobrouč 5 : 8 (Provazníková 3, Šafář 2)


 

Tabulka:

 1. D. Dobrouč

 2. Němčice

 3. Řetová

 4. Verměřovice


 


 


 

Další program:

Tréninky v tělocvičně v pondělí a čtvrtek od 1600 hod. do 1730 hod.